Haber Detayı
05 Haziran 2018 - Salı 17:37
 
AK PARTİDEN VEFA YEMEĞİ
Çankırı Ak Parti Teşkilatlarında Görev Yapmış Eski ve Yeni Tüm Yöneticiler İftar Yemeğinde Buluştu.
- Haberi
AK PARTİDEN VEFA YEMEĞİ

       AK Parti Çankırı İl Başkanlığı, kurulduğu günden bu yana partisinin çeşitli kademelerinde görev yapan isimler için bir iftar programı düzenledi.  “Vefa” ismini verdiği programa Milletvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, Belediye Başkanı Hüseyin Boz, İl Genel Meclisi Başkanı Ruhi Şeker ile 24. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin, Eski Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, Eski Çankırı İl Genel Meclis Başkanı Osman Canbaz ve çok sayıda teşkilat mensubu katıldı.

       İl Başkanı Celal Kaman, Ak Parti’nin teşkilatları ile güçlenen bir siyasi oluşum olduğuna dikkat çekerek, teşkilatlarında bu güne kadar görev yapan teşkilat mensuplarına vefa göstermek adına bu programı organize ettiklerini kaydetti.

       Belediye Başkanı Hüseyin Boz da 24 Haziran seçimlerinin önemine vurgu yaparak, “Seçimleri kazanmanın 2 önemli unsuru vardır, birisi lider, diğeri psikolojik algıdır. Bu anlamda bizim liderimiz Recep Tayyip Erdoğan dünya lideridir, o yönden hiçbir sıkıntımız yoktur. Bize düşen sahada çalışmak ve birlik olmaktır. Sizlerden 24 Haziran’a kadar çalışmanızı istiyorum” diye konuştu.

       Yemekte konuşma yapan konuşmacılardan 24. Dönem AK Parti Çankırı Milletvekili İdris Şahin de anket sonuçlarına göre 24 Haziran seçimlerinden zaferle çıkacaklarını belirtti.

       Aday olan Salim Çivitçioğlu için destek isteyen Şahin, “Burada birinci sıra adayı olan Muhammed Bey çok şanslı. Ben özellikle Salim Kardeşim için sizlerden çok çalışmanızı istiyorum. Çankırı, güçlü bir destekle Türkiye sıralamasına girsin” ifadelerini kullandı.

       Milletvekili Akbaşoğlu da Ak Parti’nin sadece Türkiye’nin değil, bütün mazlum coğrafyanın umudu olduğunu kaydetti. Çankırı’dan şampiyonluk beklediğini söyledi

Kuran Tilavetiyle başlayan ve samim bir ortamda yenilen yemeğin ardın birlik mesajları ile yemek sona erdi

Kaynak: Editör:
Etiketler: AK, PARTİDEN, VEFA, YEMEĞİ,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
AK PARTİDEN VEFA YEMEĞİ
AK PARTİDEN VEFA YEMEĞİ
AK PARTİDEN VEFA YEMEĞİ
AK PARTİDEN VEFA YEMEĞİ
AK PARTİDEN VEFA YEMEĞİ
Haber Yazılımı UA-112017877-1