Haber Detayı
12 Eylül 2018 - Çarşamba 17:40
 
ÇANKIRI BELEDİYESİ'NDEN ANLAMLI DAVET
Çankırı Belediyesi'de 15 Eylül Dünya Temizlik Gününe Bir Organizasyon Yaparak Katılma Kararı Aldı
- Haberi
ÇANKIRI BELEDİYESİ'NDEN ANLAMLI DAVET

          Çankırı Belediyesi'de 15 Eylül Dünya Temizlik Gününe bir organizasyon yaparak katılma kararı aldı. Çankırı Belediyesi'nde yapılan açıklama aynen şöyle;;

         15 Eylül Dünya Temizlik Günü’nde Let’s Do İt (Haydi Yapalım Türkiye) gönüllü haraketi ile birlikte yaklaşık 80 ülkede ve binlerce şehirde aynı anda temizlik çalışması yürütülecek.

          Çankırı Belediyesi olarak biz de halkımızı büyük bir temizlik kampanyasına katılmaya davet ediyoruz. 15 Eylül Cumartesi günü için herkese çağrı yaptık.Muhtarlarımız, STK’larımız, öğretmenlerimiz, imamlarımız, öğrencilerimiz, kadınlarımız, gençlerimiz, çocuklarımız, kulüplerimiz ve taraftarlarımız ile birlikte oluşturacağımız 20’şer kişilik gruplar halinde temizlik operasyonu yapacağız. Bu çalışmaya gönüllü olarak katılmak isteyen vatandaşlarımız Temizlik İşleri Müdürlüğümüzü ait 0541 251 69 85 nolu WhatsApp hattından irtibata geçebilirler. Katılıcımlar ile birlikte öncelikli olarak Ankara ve Kastamonu yolu, Tatlıçay, piknik alanlarımız gibi noktaları temizleyeceğiz.

          Gelecek kuşaklara daha güzel , temiz ve yeşil bir çevre bırakmak için bu günden temizlik yapıyoruz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇANKIRI, BELEDİYESİ'NDEN, ANLAMLI, DAVET,
Haber Yazılımı UA-112017877-1