Haber Detayı
02 Mart 2018 - Cuma 22:54
 
ÇANKIRI'DA MHP'YE 386 YENİ ÜYE DAHA KATILDI
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) İdare Amiri ve MHP Ankara Milletvekili Erkan Haberal, "Afrin'de ne aradığımızı soranlara cevabımız, Afrin'de, Hatay ve Kilis vardır. Afrin'de bekamız vardır. Afrin'de özgürlüğümüz vardır. Afrin'de kutsalımıza ve toprağımıza göz diken emperyalist hainler vardır. Afrin'de aziz şehitlerimizin aziz hatıraları vardır." dedi.
- Haberi
ÇANKIRI'DA MHP'YE 386 YENİ ÜYE DAHA KATILDI

      Haberal, MHP Çankırı Merkez İlçe Başkanlığınca 100. Yıl Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen İstişare Toplantısı ve Üye Katılım Töreni'nde yaptığı konuşmada, Türk milliyetçilerinin vatanı ve milleti için hiçbir hesap yapmadan canını seve seve veren ve vermeye gönüllü olan bir ruhun temsilcileri olduğunu belirtti.

      Kendilerine bırakılan siyasi emaneti en güzel şekilde koruyup, kollayıp gelecek nesillere teslim etmenin boyunlarının borcu olduğunu ifade eden Haberal, "Biz sırtımızdaki 10 bin yıllık tarihimizin büyüklüğünün, kutsallığının, vazgeçilmezliğinin teminatı, güvencesi ve neferleriyiz." diye konuştu.

      Ülkenin bekası ve milli birliği için Türk Silahlı Kuvvetlerince Zeytin Dalı Harekatı'nın başlatıldığını anımsatan Haberal, "Zeytin Dalı Harekatı'nın amacı, sınırlarımız boyunca bir terör koridoru oluşmasını önlemek, Suriye'nin kuzeyindeki terör unsurlarını temizlemektir. Afrin'de ne aradığımızı soranlara cevabımız, Afrin'de, Hatay ve Kilis vardır. Afrin'de bekamız vardır. Afrin'de özgürlüğümüz vardır. Afrin'de kutsalımıza ve toprağımıza göz diken emperyalist hainler vardır. Afrin'de aziz şehitlerimizin aziz hatıraları vardır ve onların hesabı sorulacaktır." değerlendirmesinde bulundu.

      MHP'ye 386 Üye Daha Katıldı

      MHP Çankırı Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba da partiye teveccühün her geçen gün arttığını hatırlattı.

      MHP Kurucusu Alparslan Türkeş’in sözleriyle konuşmasına devam eden Akbaba, “Biz dönenlerden, satanlardan ve kaçanlardan asla olmadık, olmayacağız. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin güzel bir sözü var.  ‘Çankırı Ülkücü Hareketin Omurgasıdır’. Ülkücü hareketin omurgasını kırmaya yeltenen ahlaksızlara inat ülkücüler burada dimdik ayaktadır. Ülkücüler Çankırı’da şaha kalkmıştır. Hareketimize güç veren 386 kardeşimize daha bugün rozetlerini birlikte takacağız.” diye konuştu.

     İl Başkanı Hidayet Çelik de Milliyetçi – Ülkücü hareketin ülke genelinde olduğu gibi Çankırı’da da gün geçtikçe büyüyüp güçlendiğini anlattı.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇANKIRI'DA, MHP'YE, 386, YENİ, ÜYE, DAHA, KATILDI,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÇANKIRI'DA MHP'YE 386 YENİ ÜYE DAHA KATILDI
ÇANKIRI'DA MHP'YE 386 YENİ ÜYE DAHA KATILDI
ÇANKIRI'DA MHP'YE 386 YENİ ÜYE DAHA KATILDI
ÇANKIRI'DA MHP'YE 386 YENİ ÜYE DAHA KATILDI
Haber Yazılımı UA-112017877-1