Haber Detayı
04 Nisan 2019 - Perşembe 17:46
 
ÇANKIRI MHP'YE EMANET
31 Mart Mahalli İdareler Seçiminde Çankırı’dan 48 Oy Alarak Birinci Çıkan MHP’nin Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen Bugün Yapılan Devir Teslim Töreni İle Görevine Başladı.
- Haberi
ÇANKIRI MHP'YE EMANET

     31 Mart Mahalli İdareler seçiminde Çankırı’dan 48 oy alarak birinci çıkan MHP’nin belediye başkan adayı İsmail Hakkı Esen bu gün yapılan devir teslim töreni İle görevine başladı.

     Saat 14:00’da yanındakilerle Çankırı Adliye Sarayı’na gelen İsmail Hakkı Esen, mazbatasını aldıktan sonra Çankırı Belediyesi önüne geldi.Çankırı Belediyesi önünde toplanan seçmenleri ile hep birlikte önce Atatürk ve silah arkadaşları, Rahmetli Alparslan Türkeş ve tüm şehitlerimiz için 1 dakikalık saygı duruşunda bulundu ve hep beraber istiklal marşı okundu.Akabinde Kur’an tilaveti okundu ve kurban kesildi.

     Kendisini bekleyen coşkulu kalabalığa “iftiraya uğradık” hor görüldük ama yinede azimle sıkmadık el bırakmadık ve kazandık dedi.

     Daha sonra görevi devir almak için makam odasına çıkıldı.Makam odasından içeri annesinin elini öperek ve hayır duasını alarak giren İsmail Hakkı Esen, makam odasında bekleyen selefi Hüseyin Boz’dan yapılan iyi dilek ve iyi temenni konuşmalarından sonra görevi devir alarak, alkışlar eşliğinde Çankırı Belediye Başkanlığı makamına oturdu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: ÇANKIRI, MHP'YE, EMANET,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
ÇANKIRI MHP'YE EMANET
ÇANKIRI MHP'YE EMANET
ÇANKIRI MHP'YE EMANET
ÇANKIRI MHP'YE EMANET
ÇANKIRI MHP'YE EMANET
ÇANKIRI MHP'YE EMANET
Haber Yazılımı UA-112017877-1