Haber Detayı
07 Kasım 2018 - Çarşamba 17:14
 
CELAL KAMAN ADAYIMDA DEĞİLİMDE
Basın Toplantısı Düzenleyen Ak Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman Adaylık Süreci İle İlgili Konuştu
- Haberi
CELAL KAMAN ADAYIMDA DEĞİLİMDE

AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler nedeniyle belediye başkanlıkları için müracaatların başladığını dile getirdi. Kaman, kendisinin aday olup olmayacağı yönündeki bir soruya ise, “Aday ol derlerse adayım olma derlerse aday değilim ” diye yanıt verdi.

Kaman, 12 Kasım’a kadar yapılacak aday adayı müracaatları sonrasında genel merkez tarafından yapılan değerlendirmelerle belediye başkan ve meclis üyesi adaylarının belirleneceğini kaydetti.

Ülkedeki ekonomik krizle ilgili soruları da yanıtlayan Kaman, “Ülkemizde kriz var mı? Var. Bunu inkar edemeyiz. Ama ilk etapta hükümetimiz yarım kalan işleri bitirmek üzere program yaptı” dedi.

Basın mensublarının ısrarla kendisinin aday olup olmayacağı şeklindeki sorularına ise net bir cevap vermeyen Kaman, kapıyı açık bırakarak şöyle cevap verdi;

“Biz bir teşkilatız ve disiplinli bir teşkilatız. Genel merkezimiz neyi takdir ettiyse biz ordayız. Genel merkezimiz hangi görevi verirse onu yerine getiririz. Bu takımın bir tek antrönörü vardır, oda Recep Tayyip Erdondan'dır. Aday ol derlerse adayım. Devam et il başkanlığı görevine derlerse yine aynı şekilde kendim adaymış gibi çalışmalarımıza devam ederim” dedi.

Diğer taraftdan Çankırı'ya yapılacak olan hastanenin henüz yerinin belli olmadığını söyleyen Kaman " hastanenin yerine Sağlık Bakanlığından Gelecek Uzman Bir Ekibin belirleyeceğini" söyledi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: CELAL, KAMAN, ADAYIMDA, DEĞİLİMDE,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
CELAL KAMAN ADAYIMDA DEĞİLİMDE
CELAL KAMAN ADAYIMDA DEĞİLİMDE
Haber Yazılımı UA-112017877-1