Haber Detayı
04 Mayıs 2018 - Cuma 12:00
 
İDRİS ŞAHİN YEREL BASINA KONUŞTU
Yerel Basın Mensupları İle Kahvaltıda Bir Araya Gelen İdris Şahin Ak Parti’den Aday Adayı Olduğunu Resmen Duyurdu.
- Haberi
İDRİS ŞAHİN YEREL BASINA KONUŞTU

         Yerel basın mensuplarına konuşan İdris Şahin, zorlu ve çetin bir yoldan gelen siyasetçiyim dedi.

         Ak Parti’nin her kademesinde görev aldığını belirten Şahin;

         Geçmişe dönük hatalar ve sevaplar mutlaka olmuştur, siyasette bir çok olumlu iş yapsanız da bir hata yapsanız siyaset o hatayı affetmez dedi.

        Takımın bir tek antrenörü olur bizim takımımızın da antrenörü Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır diyen Şahin sözlerine şöyle devam etti.

        Cumhurbaşkanlığı seçiminde Çankırı’yı ilk beş ilin arasına sokmamız lazım, zaten Ak Parti inanıyorum ki Çankırı’da tüm hemşerilerimizi kucaklayan iki aday  çıkaracaktır.

        Geçmişte yapılan hatalara değinen İdris Şahin Geçmişte.Dünün hatalarını dün biz onlara söylememize rağmen bu gün o hataların hesabını bize soruyorlar dedi.

        Çankırı’da dışarıdan bir aday olacak mı sorusuna, İdris Şahin;

        Ak Parti Merkezi’nin bu dönemde dışarıdan aday göstermeyeceğinden ve gösterilen adayın mutlakla Çankırı içinden hepimizin bildiği ve tanıdığı insanlardan olacağından eminim şeklinde cevap verdi.

        Bir gazetecinin, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcılığı görevinin resmi olmadığı hakkında söylentiler olduğunu bu konuda ne düşünüyorsunuz sorusuna ise, cep telefonunda Cumhurbaşkanlığı Kulliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Yerel Yönetimler Başkanı ile çekilmiş fotoğraflarını göstererek cevap verdi.

       Şahinler Aile Çay Bahçesi’nde gerçekleşen toplantı İdris Şahin ve yerel basın mensuplarının toplu resim çekinmesi ile sona erdi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: İDRİS, ŞAHİN, YEREL, BASINA, KONUŞTU,
Haber Yazılımı UA-112017877-1