Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 16:21
 
KATİL İSRAİL YİNE MÜSLÜMANLARI KATLETTİ
Gazze’de Katil Terör Devleti İsrail’in Şehit Ettiği Filistinli Sayısı 60'a Yükseldi.Binlerce yaralı haberleri geliyor.
- Haberi
KATİL İSRAİL YİNE MÜSLÜMANLARI KATLETTİ

         Gazze’de katil terör devleti İsrail’in  şehit ettiği Filistinli sayısı 60'a yükseldi.Binlerce yaralı haberleri geliyor.

         ABD’nin büyükelçiliğini Kudüs’e taşıması kararının yarın uygulanacak olması sebebiyle Gazze’de bugün Filistinlilerce gösteri düzenlendi.

         Gösteri sırasında İsrail tam bir terör devleti olduğunu ispatladı. Vatanını savunmak isteyen ve gösteri düzenleyen silahsız sivil Filistinlilere karşı gerçek mermilerle saldıran İsrail, tam bir devlet terörü yaparak 60 Filistinliyi şehit etti binlercesini ise yaraladı.

         Olayın son derece gereksiz bir zamanda ABD’nin aldığı karar sonucu çıkması, ABD’nin Dünya üzerinde bir jandarma rolünün olmadığı tam aksine ülkelerin ve bölgelerin karışması için ortam hazırladığı ve özellikle bu uygulamayı İslam ülkeleri içinde yapması Türkiye hariç hiçbir ülkeden tepki görmüyor.

         Diğer yandan çarşamba günü Gazze konusu ile bir araya gelecek “Arap Birliği” konuyu görüşecek. Son zamanlarda Suudi ailesinin ve Mısır gibi diğer İslam ülkelerinin ABD’ye olan bağları,Gazze konusunda olumlu hiçbir kararın çıkmayacağının düşünülmesine sebep oluyor.

         Bugün bir açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan İsrail’in uyguladığı devlet terörünü kınarken “İslam İşbirliği Teşkilatı” dönem başkanı olarak “bizim için kimin ne dediği önemli değil, Müslümanlar için doğu Kudüs Filistin’in başkentidir dedi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: KATİL, İSRAİL, YİNE, MÜSLÜMANLARI, KATLETTİ,
Haber Yazılımı UA-112017877-1