Haber Detayı
27 Şubat 2019 - Çarşamba 17:29
 
MHP ADAYI ESEN: ÇANKIRIDA MUTSUZ İNSAN KALMAYACAK
MHP Çankırı Belediye Başkan Adayı İsmail Hakkı Esen, “Çankırı’nın kalıplaşmış sorunlarını kısa süre içerisinde çözeceğiz, Çankırı’da mutsuz insan bırakmayacağız” dedi
- Haberi
MHP ADAYI ESEN: ÇANKIRIDA MUTSUZ İNSAN KALMAYACAK

     Kültürel Araştırma ve Projelendirme Işığı (KAPI) Derneği’nin organize ettiği programa katılan Esen, burada yaptığı konuşmada bir yandan seçim çalışmalarına devam ettiklerini anlatırken,  diğer taraftan da Çankırı’nın kalıplaşmış sorunlarına çözüm olacak projeler geliştirdiklerini kaydetti.

     Ziyaret ettikleri her noktada vatandaşlardan gelen talep ve önerileri dinlediklerini ifade eden Esen, “Biz Milliyetçi, Hareket Partisi’nin üretken belediyecilik vizyonu ile tüm sorunları kısa süre içerisinde aşıp, Çankırı’da mutsuz insan bırakmayacağımızın sözünü veriyoruz. Bu anlamda birçok proje geliştirdik. Projelerimizi önümüzdeki günlerde halkımızla paylaşacağız. Vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği teveccüh çalışma azmimize ve bizlere güç katıyor.” dedi.

     Çeşitli gösteriler ile devam eden programda Esen’e katkı ve desteklerinden dolayı plaket takdim edildi.

     Programa MHP Genel Başkan Başdanışmanı ve Kadın Kolları Genel Koordinatörü Nevin Taşlıçay, MHP Genel Sekreter Yardımcısı Fatih Çetinkaya ile Keçiören Belediye Başkan Adayı Turgutaltınok ve çok sayı da vatandaş katıldı. 

Kaynak: Editör:
Etiketler: MHP, ADAYI, ESEN:, ÇANKIRIDA, MUTSUZ, İNSAN, KALMAYACAK,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MHP ADAYI ESEN: ÇANKIRIDA MUTSUZ İNSAN KALMAYACAK
MHP ADAYI ESEN: ÇANKIRIDA MUTSUZ İNSAN KALMAYACAK
Haber Yazılımı UA-112017877-1