Haber Detayı
29 Temmuz 2019 - Pazartesi 17:26
 
MİLLETVEKİLİ MİLLETLE BULUŞTU
AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu “Halk Gününde” Halkın Sorunlarını Birinci Ağızdan Dinledi.
- Haberi
MİLLETVEKİLİ MİLLETLE BULUŞTU

     Kaybedilen son yerel seçimin ardından ilk kez halkla bir araya gelen AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu halktan gelen talep ve istekleri değerlendirdi.

     Çankırı AK Parti yönetiminin  bu gün saat 10:00 da AK Parti Çankırı İl Binasında tertip ettiği "halk gününde" Çankırı AK Parti Milletvekili Salim Çivitçioğlu’nun yanı sıra İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Çıbık, AK Parti Çankırı İl Başkanı Abdulkadir Çelik, Kadın Kolları İl Başkanı Melike Çilhan, Gençlik Kolları İl Başkanı Mustafa Furkan Altuntaş, Merkez İlçe Başkanı Bahri Kılıç, İl Genel Meclis Üyesi Ruhi Şeker, Akparti Belediye Meclis Üyesi Şevket Koç  ve Çankırı AK Parti teşkilatı da hazır bulundu.

     Yoğun bir katılımın gözlendiği halk gününde Milletvekili Salim Çivitçioğlu gelen vatandaşların sorunlarını bire bir dinledi ve ilgilendi. Gelen vatandaşların bazılarının sorunlarını hemen telefonla çözerken bazı vatandaşların sorunlarıyla ilgileceğini söylerek notlar alı.

     Çankırı’nın sahibsiz olmadığını dile getiren Çivitçioğlu, bundan önce olduğu gibi bundan sonrada var gücümüzle Çankırı ve Çankırı’lı için elimizden ne geliyorsa yapacağız dedi.

     Mevcut Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in mobbing uygulamaları ile çalışanları işten çıkarmaya zorlayıp zorlamadığı hakkında bilgisinin olup olmadığı hakkında ki soruya ise ; Belediye Başkanımızın böyle bir şey yapacağına ihtimal vermem, haksızlık yapacağını hiç sanmıyorum diyerek cevap verdi.

"Halk günü" iyi temenni ve dilekler ile son buldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: MİLLETVEKİLİ, MİLLETLE, BULUŞTU,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
MİLLETVEKİLİ MİLLETLE BULUŞTU
MİLLETVEKİLİ MİLLETLE BULUŞTU
Haber Yazılımı UA-112017877-1