Haber Detayı
27 Ocak 2018 - Cumartesi 17:33
 
Şehit Asker ve Polislerimiz için Mevlid-i Şerif okundu
Milliyetçi Hareket Partisi MHP Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı, şehit olan asker ve polisler için Mevlid- i Şerif okuttu.
- Haberi
Şehit Asker ve Polislerimiz için Mevlid-i Şerif okundu

              MHP Çankırı Merkez İlçe Başkanlığı, Çankırı Sultan Süleyman ( Büyük Camii) Camii'nde vatanın bölünmez bütünlüğü, devletin bekası uğruna mücadele eden ve bu uğurda şehitlik mertebesine erişen asker ve polisler, Bitlis’te çığ düşmesi sonucu Şehit olan Hemşerimiz Uzman Çvş. Yüksel Kapdan ve Afrin operasyonunda şahadete eren Piyade Asteğmen Üstçavuş Musa Özalkan, Piyade Üsteğmen Oğuz Kaan Usta ve Piyade Uzman Çavuş Mehmet Muratdağı için Öğle namazı öncesi Mevlid-i Şerif okuttu.

              İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, düzenlenen Mevlid-i Şerif'te tüm şehitleri dualarla yâd ettiklerini belirterek, kendilerinden desteklerini esirgemeyen MHP İl Başk  anı Hidayet Çelik, Şabanözü Belediye Başkanı Mustafa Karakaya ve Şehidimiz Yüksel Kapdan'ın ailesine ile bütün katılımcılara teşekkür etti.

              Akbaba şunları kaydetti.

              "Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Bey'in ifade ettikleri gibi Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Merkez İlçe Teşkilatı olarak bizler de ihtiyaç duyulduğunda Mehmetçiklerimizle beraber vatanımızın, milletimizin bütünlüğü ve payidar kalması hususunda sonuna kadar mücadeleye hazırız. Bir kere daha tüm şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet diliyorum. Mekânları cennet olsun" 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şehit, Asker, ve, Polislerimiz, için, Mevlid-i, Şerif, okundu,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
Şehit Asker ve Polislerimiz için Mevlid-i Şerif okundu
Şehit Asker ve Polislerimiz için Mevlid-i Şerif okundu
Haber Yazılımı UA-112017877-1