Haber Detayı
13 Mart 2019 - Çarşamba 21:07
 
SURDA GEDİK AÇTIRMAYIN
İlimizde Seçim Bürosu Açan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli "Surda Gedik Açtırmayın" dedi
- Haberi
SURDA GEDİK AÇTIRMAYIN

      Tarım ve orman Bakanı  Bekir Pakdemirli Seçim Çalışmaları Kapsamında Ak Parti Seçim Bürosu açılışı gerçekleştirdi.

      Büyük bir kalabalık tarafından ve Çankırı Valisi Hamdi Bilge Aktaş, , Ak parti Gurup Başkanı Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu,Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu,Çankırı Belediye Başkanı Hüseyin Boz, Çankırı İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy,Ak Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman tarafından coşku ile karşılanan Ekrem Pakdemirli bu zamana kadar Çankırı’nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek veren illerin başında geldiğini bundan sonrada böyle olacağına inandığını söyledi.”Sizlerden surlarda gedik açtırmamanızı istiyorum” dedi.

Çankırı’ya bir dizi müjdeler getirdiğini söyleyen Bakanı Pakdemirli: Çankırı’yı Tarım ve Hayvancılık üstü Haline Getireceğiz. Kızlar Yolu Barajımızı en kısa zamanda yapacağız Hamzalıyı bitirdik. Derecatı 90 da İnşallah Busene bitiriyoruz Tatlı Çayda geç kalmışız. En hızlı şekilde ödenegini her şeyini en kısa zamanda tamamlayarak onu da hemen bitireceğiz. Hayvan Pazarı ve Kesimhaneye desteğimizi veriyoruz .Az önce Belediyede karar aldık 30 Triyon lira desteğimizi vereceğiz diyerek müjdelerini sıraladı

      Ak parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman ,Çankırı Belediye Başkanı,Çankırı Milletvekili Salim Çivitçioğlu, Ak parti Gurup Başkanı Çankırı Milletvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu’nunda konuşmalarının ardından seçim bürosunun açılışına geçildi.

Kaynak: Editör:
Etiketler: SURDA, GEDİK, AÇTIRMAYIN,
Diğer Fotoğraflar
Diğer fotoğrafları büyük görüntülemek için üzerini tıklayın.
SURDA GEDİK AÇTIRMAYIN
SURDA GEDİK AÇTIRMAYIN
SURDA GEDİK AÇTIRMAYIN
SURDA GEDİK AÇTIRMAYIN
SURDA GEDİK AÇTIRMAYIN
SURDA GEDİK AÇTIRMAYIN
Haber Yazılımı UA-112017877-1